Καλά Κούλουμα και Kαλή Σαρακοστή !!!

repΗ Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων του 128ου Δημοτικού Σχολείου Αθηνών , σας εύχονται ολόψυχα Καλά Κούλουμα και Καλή Σαρακοστή !!!

Ευχαριστούμε θερμά το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας για την ευγενική προσφορά τους για  το ατομικό μικρογεύμα που χορήγησαν  σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες του Σχολείου μας  και στους συναδέλφους εκπαιδευτικούς!!!

Επίσης ευχαριστούμε και τον υπέροχο μάγο Άλεξ που με τα μαγικά του κόλπα κατάφερε να κερδίσει τις καλύτερες εντυπώσεις σε  μικρούς και μεγάλους!!!

Να είστε όλοι καλά και του χρόνου, με υγεία !!!

Η Διευθύντρια και ο  Σύλλογος Διδασκόντων  του Σχολείου μας